Chytrá chladnička s velkou obrazovkou i pro sledování zápasů

Nenechte si ujít velké okamžiky! Až budete připravovat v kuchyni něco dobrého, nemusíte přitom sledovat to, co vás zajímá, na malé obrazovce telefonu nebo tabletu. Na trhu se objevila chytrá čtyřdveřová “amerika” Hisense RQ760N4IFEs opravdu velkým 21palcovým displejem ve dvířkách. na který můžete streamovat třeba utkání z blížícího se ME ve fotbale EURO 2024. Displej ale můžete využít i mnoha dalšími způsoby pro sdílení toho důležitého s ostatními. Chladnička se spoustou chytrých technologií se dokáže i proměňovat a poslouží také jako domácí bar, který nikdy nezavírá.

Chytrá chladnička s velkou obrazovkou i pro sledování zápasů

Pokročilé technologie i schopnost se proměňovat

Hisense RQ760N4IFE využívá pokročilou beznámrazovou technologii Total NoFrost se třemi chladicími okruhy. Jde o jeden z nejlepších chladicích systémů na trhu, který je úsporný a zabraňuje mísení pachů mezi chladničkou a mrazničkou. Spolu se systémem Multi AirFlow zaručuje v celém prostoru spotřebiče ideální klima, které se i po otevření dveří rychle obnoví. Antibakteriální těsnění navíc brání ulpívání a šíření až 99,99 % bakterií a plísní, a je tak zárukou zdravého prostředí pro uchovávání potravin. Celá pravá dolní část představuje multifunkční konvertibilní oddělení MyFreshChoice s regulací teploty od +5 ℃ až po -20 ℃. Až přijde čas na velkou párty při sportovním fandění, můžete zde vychladit nápoje a pohoštění pro své hosty.

Chytrá chladnička s velkou obrazovkou i pro sledování zápasů

Chytré ovládání

Novinku s integrovanou wifi jde ovládat hlasem a také prostřednictvím aplikace ConnectLife na dálku přes mobil či tablet. Odkudkoliv tak můžete nejen nastavit teplotu, ale také zkontrolovat, jestli vše funguje, jak má i optimalizovat chod spotřebiče.

V aplikaci si můžete vést inventuru uložených potravin s dobou trvanlivosti – díky upozorněním z aplikace je spotřebujete včas a nebudete muset nic zbytečně vyhazovat. Stejně tak si v ní můžete vést nákupní seznam. Nebo se můžete nechat inspirovat některým ze 151 receptů, na které můžete nakoupit suroviny a už cestou z nákupu chladničku připravit na přísun nového jídla aktivací funkce SuperCool nebo SuperFreeze.

Obrazovka pro sledování streamovaného obsahu. Ale i meteostanice nebo fotostěna

Na dvířkách vpravo je také již zmíněná velká 21palcová dotyková obrazovka, na které můžete sledovat nebo vystavit to, co vás opravdu baví a je pro vás v danou chvíli důležité. Třeba streamovaný přenos zápasu z ME ve fotbale – nejvyšší fotbalové šampionáty, tedy mistrovství světa nebo Evropy Hisense sponzoruje již popáté za sebou.

Na obrazovce můžete zobrazit i aktuální meteorologické informace s předpovědí počasí ve svém místě podle některého ze 44 scénářů, abyste si mohli dobře naplánovat svůj den. Můžete na ní také nechat vzkaz členům rodiny nebo ji pojmout jako fotostěnu s koláží těch nejmilejších momentů ze svého života, kterou můžete i nastavit do spořiče obrazovky.

Chytrá chladnička s velkou obrazovkou i pro sledování zápasů

Elegantní chladnička přitáhne pohledy

Novinka v provedení z luxusního černého kartáčovaného nerezu má čistý design Pure Flat bez viditelných madel a závěsů dveří a jde ji do kuchyňské sestavy zasunout tak, že dokonale s kuchyní splyne, ale přitom bude stále viditelným šperkem. Na vnější straně dvířek vlevo je integrovaný dávkovač chladné čerstvé vody, ledu a ledové tříště s připojením na vodovod. Dokáže vyrobit až 2,2 kg ledových kostek za půl dne, takže zásoba nedojde, ani když budete mít spoustu hostů.

Spotřebič pohání tichý a účinný invertorový kompresor s prodlouženou zárukou. Zvládne během 24 hodin zamrazit až 9 kg potravin, ale přitom vás nebude rušit – hlučnost dosahuje pouhých 39dB. V případě poruchy nebo výpadku elektrického proudu dokáže spotřebič udržet stálou teplotu až 10 hodin. Tato chladnička myslí na vše. Pokud by náhodou zůstala otevřená dvířka, upozorní vás zvukový i vizuální signál a aplikace doručí upozornění do vašeho mobilu. Doporučená cena je 79 990 Kč.

Chytrá chladnička s velkou obrazovkou i pro sledování zápasů

Produktový tip stručně:

Chytrá čtyřdveřová chladnička Hisense RQ760N4IFE s kapacitou 577 l s integrovanou wifi a obrazovkou se dokonale postará o skutečně velké množství potravin, a to díky pokročilému beznámrazovému systému Total NoFrost se třemi chladicími okruhy a inteligentnímu systému MultiAirFlow. V konvertibilním oddělení My Fresh Choice s čistou kapacitou 94 l jde měnit teplotu od +5 °C do -20 °C a jde tak podle potřeby navyšovat kapacitu chladicí nebo mrazicí části. Na vnější straně dvířek je integrovaný dávkovač chladné čerstvé vody, ledu a ledové tříště s připojením na vodovod a také velká dotyková obrazovka, na které můžete sledovat nebo vystavit to, co je pro vás v danou chvíli důležité. Ať už je to inspirace z aplikace ConnectLife, streamovaný obsah, meteostanice nebo fotky dětí a přátel. Chytrou chladničku jde ovládat nejen pomocí obrazovky, ale i na dálku přes mobilní zařízení nebo hlasem. Doporučená cena je 79 990 Kč.

Více informací: cz.hisense.com, global.hisense.com

Sense For Technology

Zdroj foto: Hisense

Related posts